След като историята за абитуриентския бал на ученика от Втора английска гимназия "Томас Джеферсън" в София Кристиан Неделчев обиколи социалните мрежи и медиите, той в крайна сметка коментира пред Би Ти Ви какво се е случило наистина.
"Не виня никого. Нито искам класът ми да бъде оплют по никакъв начин, нито да има чак такъв отклик на всичко", заяви той. По думите му абитуриентският бал е минал много приятно. "Слушахме музика, плакахме на песни", разказа младежът.
Причината за цялото внимание към него бе ... прочети още


