Действащите противоепидемични мерки, въведени от 27 ноември до 21 декември, да продължат да действат до края на януари - това предложиха здравният министър проф. Костадин Ангелов и членовете на Националния оперативен щаб (НОЩ) на работно съвещание при министър-председателя Бойко Борисов.
Изключение според тях трябва да бъдат направени само за учениците от първи до четвърти клас, които да се върнат в класните стаи от 4 януари, след новогодишните празници, а също и за детските градини.
От щаба са съгласни и от 1 януари да се отворят галерии, музеи, кина, както и театрите ... прочети още