На фона на солидно желание за противодействие на нелегалната имиграция сред хората МВР създава специален център, който да се грижи за това. Само ден преди това изследване на социолозите от "Галъп" показа, че за работата на несъществуващата Агенция за борба с имигрантите има 42% одобрение.
Вътрешният министър Румяна Бъчварова съобщи, че до дни ще внесе предложението за сформирането на новата структура. Тя щяла да действа като центъра за борба с контрабандата, който вече функционира и за който се твърди, че жънел успехи. В антиимиграционното звено ще работят ... прочети още


