Начинът да останем в крак с всичките ни приятели, които постоянно ще говорят за мачове
Научихме една скандална новина, която ни беше казана тихо, на уше и с молба да не я разпространяваме. Но понеже сте ни особено симпатични, ще ви я кажем и на вас, но само ако обещаете да си мълчите по темата.
Довечера щяло да започне Световното по футбол!!!
Сериозно, искате или не от днешна дата до 13.06. светът ще бъде футбол и най-вероятно всичките ви приятели ще говорят само за това. Ако искате да бъдете в час, да подкрепяте своите любимци и като цяло да се потопите в магията на футбола, ние ви предлагаме точния график на всички мачове по дати и часове.
Виж още: Тъмната страна на Световното
Всичките 64 мача ще бъдат предавани по БНТ1, БНТ2 и БНТ HD.
12.06.2014
23:00
Бразилия – Хърватия, Сао Пауло (пряко) БНТ1
13.06.2014
19:00
Мексико – Камерун, Натал (пряко) БНТ1
22:00
Испания – Холандия, Салвадор (пряко) БНТ1
14.06.2014
01:00
Чили – Австралия, Куиаба (пряко) БНТ1
19:00
Колумбия – Гърция, Бело Оризонте /пряко/ БНТ1
22:00
Уругвай – Коста Рика, Форталеза /пряко/ БНТ1
15.06.2014
01:00
Англия – Италия, Манаус /пряко/ БНТ1
04:00
Кот д‘Ивоар – Япония, Ресифе (пряко) БНТ1
19:00
Швейцария – Еквадор, Бразилия (пряко) БНТ1
22:00
Франция – Хондурас, Порто Алегре (пряко) БНТ1
16.06.2014
01:00
Аржентина – Босна и Херцеговина, Рио де Жанейро (пряко) БНТ1
19:00
Германия – Португалия, Салвадор (пряко) БНТ1
22:00
Иран – Нигерия, Куритиба (пряко) БНТ1
01:00
Гана – САЩ, Натал (пряко) БНТ1
17.06.2014
19:00
Белгия – Алжир, Бело Оризонте (пряко) БНТ1
22:00
Бразилия –Мексико, Форталеза (пряко) БНТ1
18.06.2014
01:00
Русия – Южна Корея, Куиаба (пряко) БНТ1
19:00
Австралия – Холандия, Порто Алегре (пряко) БНТ1
22:00
Испания – Чили, Рио де Жанейро (пряко) БНТ1
19.06.2014
01:00
Камерун – Хърватия, Манаус (пряко) БНТ1
19:00
Колумбия – Кот д‘Ивоар, Бразилия (пряко) БНТ1
22:00
Уругвай – Англия, Сао Пауло (пряко) БНТ1
20.06.2014
01:00
Япония – Гърция, Натал (пряко) БНТ1
19:00
Италия – Коста Рика, Ресифе (пряко) БНТ1
22:00
Швейцария – Франция, Салвадор (пряко) БНТ1
21.06.2014
01:00
Хондурас – Еквадор, Куритиба (пряко) БНТ1
19:00
Аржентина – Иран, Бело Оризонте (пряко) БНТ1
22:00
Германия – Гана, Форталеза (пряко) БНТ1
22.06.2014
01:00
Нигерия – Босна и Херцеговина, Куиаба (пряко) БНТ1
19:00
Белгия – Русия, Рио де Жанейро (пряко) БНТ1
22:00
Южна Корея – Алжир, Порто Алегре (пряко) БНТ1
23.06.2014
01:00
САЩ – Португалия, Манаус (пряко) БНТ1
19:00
Холандия – Чили, Сао Пауло (пряко) БНТ1
19:00
Австралия – Испания, Куритиба (пряко) БНТ 2
23:00
Камерун – Бразилия, Бразилия (пряко) БНТ 2
23:00
Хърватия – Мексико, Ресифе /пряко/ БНТ Спорт
24.06.2014
19:00
Италия – Уругвай, Натал (пряко) БНТ1
19:00
Коста Рика – Англия, Бело Оризонте БНТ 2
23:00
Гърция – Кот д‘Ивоар, Форталеза (пряко) БНТ1
23:00
Япония – Колумбия, Куиаба (пряко) БНТ 2
25.06.2014
19:00
Нигерия – Аржентина, Порто Алегре (пряко) БНТ1
19:00
Босна и Херцеговина – Иран, Салвадор (пряко) БНТ 2
23:00
Хондурас – Швейцария (пряко) БНТ 2
23:00
Еквадор – Франция, Рио де Жанейро (пряко) БНТ1
26.06.2014
19:00
САЩ – Германия, Ресифе (пряко) БНТ1
19:00
Португалия – Гана, Бразилия (пряко) БНТ 2
23:00
Алжир – Русия, Куритиба (пряко) БНТ1
23:00
Южна Корея – Белгия, Сао Пауло (пряко) БНТ 2
Осминафинали
28.06.2014
19:00
Победител Група А – Втори Група В, Бело Оризонте (пряко) БНТ1
23:00
Победител Група C – Втори Група D, Рио де Жанейро (пряко) БНТ1
29.06.2014
19:00
Победител Група B – Втори Група А, Форталеза (пряко) БНТ1
23:00
Победител Група D – Втори Група C, Ресифе (пряко) БНТ1
30.06.2014
19:00
Победител Група Е – Втори Група F, Бразилия (пряко) БНТ1
23:00
Победител Група G – Втори Група H, Порто Алегре (пряко) БНТ1
01.07.2014
19:00
Победител Група F – Втори Група Е, Сао Пауло (пряко) БНТ1
23:00
Победител Група H – Втори Група G, Салвадор (пряко) БНТ1
Четвъртфинали
04.07.2014
19:00
Победител Мач 53 – Победител Мач 54, Рио де Жанейро (пряко) БНТ1
23:00
Победител Мач 49 – Победител Мач 50, Форталеза (пряко) БНТ1
05.07.2014
19:00
Победител Мач 55 – Победител Мач 56, Бразилия (пряко) БНТ1
23:00
Победител Мач 51 – Победител Мач 52, Салвадор (пряко) БНТ1
Полуфинали
08.07.2014
23:00
Победител Мач 57 – Победител Мач 58, Бело Оризонте (пряко) БНТ1
09.07.2014
23:00
Победител Мач 59 – Победител Мач 60, Сао Пауло (пряко) БНТ1
Мач за 3-то място
12.07.2014
23:00
Загубил Мач 61 – Загубил Мач 62, Бразилия (пряко) БНТ1
Финал
13.07.2014
22:00
Победител Мач 61 – Победител Мач 62, Рио де Жанейро (пряко) БНТ1
0 Коментара
Бъди първия коментирал! Вход Регистрация Влез с Facebook