Лъвовете победиха като гост Македония с 0:2

Отборът на България се наложи като гост над Македония с резултат 2:0 и записа втора поредна победа в приятелски мач след успеха над Португалия от събота вечер. Димитър Рангелов откри резултата в 66-ата минута, а в 87-ата Александър Тонев оформи крайния резултат, пише Football24.bg

Домакините можеха да поведат в резултата в 24-ата минута. Шиков засече едно центриране на Пандев, но топката срещна гредата.

В 33-ата Дяков опита удар от далечно разстояние, но стреля над вратата. В 41-ата минута Рангелов пропусна да се разпише от чиста позиция след подаване на Марселиньо.

Веднага след подновяването на играта Попов напредна в наказателното поле, но предпочете на търси подаването и сгреши.

В 66-ата минута Димитър Рангелов откри резултата с глава след изключителна асистенция на Ивелин Попов.

В 87-ата минута Александър Тонев оформи крайния резултат след асистенция на Чочев.

Източник: Foootball.24.bg